Türk kızı Aşk Adası’nı kasıp kavurdu! Evvel ‘seri katildim’ dedi, sonra öpücük geldi

Milliyet.com.tr – İngiltere’nin en çok izlenen yarış programlarından Aşk Adası’na (Love Island) katılan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu ülkede en çok konuşulan isimler ortasına girdi. Türkiye’de de hatırı sayılır bir takipçi kitlesi olan yarışta yer alan Cülcüloğlu, Türkiye’de bir müddet dizilerde rol aldıktan sonra eğitimini devam ettirmek için Londra’ya gitti ve burada Central Lancashire Üniversitesi’nde sahne sanatları okudu. Üniversitede okuduğu periyotta arkadaşları onu ‘Susie Hayzel’ olarak tanıyorlardı. Lakin ‘Aşk Adası’ müsabakasına katıldıktan sonra gerçek ismini öğrendiklerinde çok şaşırdılar. Üniversite arkadaşları, “Onu yalnızca ‘Susie’ olarak tanıyorduk. Bu nedenle Ekin Su ismini kullanmaya başlaması sürpriz oldu” diyerek şunları ekledi:

“Ekin Su her vakit ünlü olmak istedi ve sahne sanatları okudu. Üniversitede Miss World, Miss Ireland ve Miss Central London hoşluk yarışlarına katıldı. Bu yüzden Love Island’da olmak ona yakışıyor.”

Ekin Su Cülcüloğlu ‘Aşk Adası’ yarışmacılarından Liam Llewellyn ile çıktığı randevuda kendisini anlatırken, Türkiye’deki bir dizide seri katili canlandırdığını söylemesiyle İngiliz basınında gündem oldu. “Gerçekten tuhaf karakterler canlandırdım” diyerek Liam’a yakınlaşan Cülcüloğlu, Liam’ın flörtleştiği Gemma’nın reaksiyonunu çekince adada olaylar çıktı. Bunun akabinde Ekin Su Cülcüloğlu, geçen pazar günü Davide Sanclimenti ile öpüştükten yalnızca birkaç saat sonra adaya yeni katılan Jacques O’Neill’le flört ederken görüntülendi.

‘BEYNİ’ OLAN BİRİNİ ARIYORUM’

Hayatını Londra ve İstanbul ortasında mekik dokuyarak sürdüren 27 yaşındaki Türk kızı, müsabakaya geçen çarşamba akşamı katıldı ve meskene girer girmez ilgi odağı olmayı başardı. Yarıştaki öteki kızlara söyledikleriyle de çok konuşulan Cülcüloğlu, burada tek mevsimlik bir aşk için bulunmadığını ve hayatının aşkını bulmak istediğini lisana getirdi. Ekin Su Cülcüloğlu ayrıyeten kendini beğenmişlikten hoşlanmadığını belirterek şunları da aktardı:

“Beni en çok etkileyen şey beyin! Zeki, âlâ sohbet edebildiğim birini arıyorum.”

Güzel oyuncuya Türkiye’den de takviye yağıyor, birçok Türk kullanıcı da Türkçe ve İngilizce tweetlerle Cülcüloğlu’na takviye veriyor.

Miss Turkey 2017’ye katılan lakin dereceye giremeyen Ekin Su Cülcüloğlu birinci sefer “Kuzey Yıldızı Birinci Aşk” isimli dizide uzunluk gösterdi. Bunun yanı sıra birçok defilede de model olarak yer aldı. Cülcüloğlu, “Benimle Söyle” müsabakasında jürilik yaptığı devirde de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Türk kızı Aşk Adası’nı kasıp kavurdu! Evvel ‘seri katildim’ dedi, sonra öpücük geldi için yorumda bulun

    Türk kızı Aşk Adası’nı kasıp kavurdu! Evvel ‘seri katildim’ dedi, sonra öpücük geldi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türk kızı Aşk Adası’nı kasıp kavurdu! Evvel ‘seri katildim’ dedi, sonra öpücük geldi için ilk yorumu yapabilirsin.