Türkiye’nin play-off’taki olası rakipleri | A Ulusal ekibi play-off’ta bekleyen güçlü rakipler…

Türkiye Dünya Kupası yolunda değerli bir eşiği daha geçti. Karadağ karşısında 2-1’lik skorla alandan galip ayrılan A Ulusal ekip Hollanda’nın Norveç’i yenmesi ile play-off’a kalmayı hak etti. Play-off’ta seri başı olamayan A Ulusal kadromuzu birbirinden güçlü rakipler bekliyor. Pekala Türkiye’nin play-off’taki rakipleri kimler?

TÜRKİYE’NİN PLAY-OFF’TAKİ BEKLENEN RAKİPLERİ

Türkiye play-off uğraşında çekilecek kuralar öncesinde seri başı olan kadrolar ortasında yer almazken mümkün rakipleri şöyle oldu; Portekiz, İskoçya, İtalya, Rusya, İsveç, Galler mümkün rakiplerimiz oldu

Türkiye’ninde ortalarında yer aldığı seri başı olmayan ekipler ise Türkiye, Polonya, Finlandiya, Avusturya, Kuzey Makedonya, Çekya oldu

DÜNYA KUPASI PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ NE VAKİT?

Eleme çeşitleri akabinde kura çekilişi 26 Kasım 2021 Cuma günü TSİ 19:00’da yapılacak. İsviçre, Zürih’te gerçekleşecek. Çekiliş, FİFA’nın resmi internet adresinden canlı yayımlanacak. TV kanallarından da verilecek.

PLAY-OFF MAÇLARI HANGİ TARİHLERDE OYNANACAK?

Kura çekimi akabinde play-off maçları şu tarihlerde olacak:Yarı finaller: 24-25 MartFinaller: 28-29 Mart

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türkiye’nin play-off’taki olası rakipleri | A Ulusal ekibi play-off’ta bekleyen güçlü rakipler… için yorumda bulun

    Türkiye’nin play-off’taki olası rakipleri | A Ulusal ekibi play-off’ta bekleyen güçlü rakipler… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’nin play-off’taki olası rakipleri | A Ulusal ekibi play-off’ta bekleyen güçlü rakipler… için ilk yorumu yapabilirsin.