U17 Ulusal Ekibi, Galler’i farklı mağlup etti

TSC Trate Gornja Radgona’da oynanan maçta, Ay-yıldızlılara galibiyeti getiren golleri 9’uncu dakika Halil Özdemir, 10’uncu dakika Efe Kaan Sihlaroğlu, 33’üncü dakika Arda Güler ile 55’inci ve 86’ncı dakikalarda Can Yılmaz Uzun kaydetti, Galler’in müsabakadaki golleri ise 17’nci ve 58’inci dakikalarda penaltı atışlarından Luke Harris kaydetti. 

U17 Ulusal Grubu, Seçkin Tıp’taki son maçını 29 Mart Salı günü saat 17.00’de Slovenya ile oynayacak.

STAT: TSC Trate Gornja Radgona

HAKEMLER: Heyet Frischer, Sander Saga, Jernej Flajman, Alen Boroak

GALLER: Oliver Camis, David Williams (D.46 Scott Godden), William Andiyapan, David Abbott (Dk.83 Matthew Senior), Sebastian Dabrowski, Charles Crewe (Dk.77 Jack Shaw), Daniel Watts (Dk.77 Cole Fleming), Luke Harris, Ben LloydOmari Benjamin, Japhet Mpadi (Dk.77 Callum Osmand)

TÜRKİYE: Arif Şimşir – Ali Turap Bülbül (Dk.90 Batuhan Yavuz), Efe Arda Koyuncu, Hasan Berat Kayalı, Muhammed Eren Arıkan (Dk.88 Kaan Berk Bengi), Kenan Yıldız, Furkan Metot (Dk.71 Fahri Kerem Ay), Efe Kaan Sihlaroğlu, Arda Güler, Halil Özdemir (Dk.71 Semih Kılıçsoy), Selim Can Sönmez (Dk.46 Can Yılmaz Uzun)

GOLLER: Dk. 9 Halil Özdemir, Dk. 10 Efe Kaan sihlaroğlu, Dk. 33 Arda Güler, Dk. 55 ve Dk. 86 Can Yılmaz (Türkiye) – Dk. 17 ve Dk. 58 (P) Luke Harris

BURAK VE CENGİZ REAKSİYON GÖSTERDİPortekiz maçı öncesi A Ulusal Kadro’da kriz patlak verdiHaberi Görüntüle

GERİ DÖNÜYORLARTahkim Heyeti’nden vazifeden alınan hakemlerle ilgili kararHaberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. U17 Ulusal Ekibi, Galler’i farklı mağlup etti için yorumda bulun

    U17 Ulusal Ekibi, Galler’i farklı mağlup etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak U17 Ulusal Ekibi, Galler’i farklı mağlup etti için ilk yorumu yapabilirsin.