Ufuk Yıldırım 4. kez evlendi

‘Aşk adamıyım’

2017 yılında Kelebek’e verdiği röportajda “Aşk adamıyım. Âşık olduğuma inanırsamhiç gözümü kırpmam dördüncü kez evlenirim” diyen Ufuk Yıldırım âşık oldu ve dördüncü kez evlendi! Ünlü şarkıcı, önceki akşam Fidan Yıldırım’la nikâh masasına oturdu.

Fidan-Ufuk Yıldırım çifti düğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Kadınları rahat bırakın

Koray Avcı, hafta önce sonu Kayseri’de, ardından İstanbul’da konser verdi.

Cumartesi akşamı Kayseri Erciyes Kültür Merkezi’nde, pazar günü de Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıkan şarkıcı konserlerinde ‘kadına şiddete hayır’ mesajları verdi: “Bir kadın saçını tararsa dünya döner. Bırakın kadınlar istedikleri gibi giyinsin, gülsün, çalışsın, okusun, yaşasın. Kadınları saçlarını tararken rahat bırakın. Kadına şiddete hayır!”

Hayalini kurduğum gibi

Şafak Karaman ve eşi Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez önceki akşam 2 yaşındaki kızları Lea ile Asmalımescit’te görüntülendi.

Karaman, şu sıralar neler yaptığını soran muhabirlere şöyle yanıt verdi:

“Giresun’da bir butik otel inşa ediyorum. Müzik prodüksiyonuna da devam ediyorum. Evleneli 3 yıl oldu. Zamanımın çoğunu kızımla geçiriyorum. Bekarken hayalini kurduğum gibi; mutlu bir aileyiz.” (Sayit DURMAZ)

Konserden aşk tatiline

İrem Derici önceki akşam Yeni Gazino’da sahneye çıktı. Şarkıcı gecede 35’inci yaşını da kutladı.

Cem Belevi’yle ilişkisi devam eden İrem Derici, konserin ertesi günü dinlenmek ve sevgilisiyle baş başa zaman geçirmek için 2 günlüğüne tatile çıktıklarını söyledi: “Bence ben bunu hak ettim. Tatil dönüşü doğum günü mesajlarının hepsine tek tek cevap vereceğim.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ufuk Yıldırım 4. kez evlendi için yorumda bulun

    Ufuk Yıldırım 4. kez evlendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ufuk Yıldırım 4. kez evlendi için ilk yorumu yapabilirsin.