Ufuk Yıldırım dördüncü defa evlendi!

90’lı yıllara damgasını vuran müzikçi Ufuk Yıldırım, 51 yaşındaki Yıldırım, sevgilisi Fidan Hanım ile Florida’da dünyaevine girdi. Bundan sonra ömrünü Florida’da sürdürme kararı alan Ufuk Yıldırım, keyifli günlerinden fotoğrafları da Instagram hesaplarından, “Biz erdik muradımıza, herkes çıksın kerevetine…” notuyla yayınlamayı ihmal etmedi.

NİKAH SONRASI BİRİNCİ ATAK
Ünlü müzikçi ile nikah masasına oturan Fidan Hanım’ın toplumsal medya hesabında soyadını “Yıldırım” olarak güncellemesi de dikkatlerden kaçmadı.

“DÖRDÜNCÜ SEFER DE EVLENİRİM” DEMİŞTİ
Nikah masasına oturmaktan korkmadığını söz eden Yıldırım, beş yıl evvel verdiği bir röportajda, “Aşık olduğuma inanırsam hiç gözümü kırpmam, dördüncü defa de evlenirim” açıklamasını yapmıştı.

BİR ÇOCUĞU VAR
2003 yılında haber spikeri Sonay Dikkaya ile ikinci evliliğini yapan Ufuk Yıldırım’ın bu birliktelikten bir çocuğu bulunuyor.

UFUK YILDIRIM HAKKINDA
Evvelce “Grup Vitamin” üyesi olan Ufuk Yıldırım, buradan ayrılarak, ikili müzik kümesi “Ufuk-Ercan”ı oluşturdu. İnsanların gülümseyerek dinlediği esprili modüller yapan Yıldırım, akabinde yoluna tek başına devam etme kararı aldı.

Ufuk Yıldırım, 1994’te “Çabuk Gel Annem”, 1996’da “Ufuk Yıldırım 96” ve daha sonrasında iki tane daha müzik albümü yaparak, çalışmalarını sürdürdü. Yıldırım, 1996 yılında bir araba reklamı için “Tutkunum” isimli parçayı seslendirdi. “Tutkunum” modülünün kelamını birinci eşi Burcu Güden ile yazan Ufuk Yıldırım, müziğini ise kendi besteledi. Müziğin klibi ise Abdullah Oğuz tarafından çekildi.

Yorumculuğun yanı sıra kelam müellifi ve bestekar olarak da eserler üreten Yıldırım, ayrıyeten sanatçı Barış Manço ve birtakım ünlü isimlerin orkestralarında da çalıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ufuk Yıldırım dördüncü defa evlendi! için yorumda bulun

    Ufuk Yıldırım dördüncü defa evlendi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ufuk Yıldırım dördüncü defa evlendi! için ilk yorumu yapabilirsin.