Uğurcan Çakır’ın menajerinden transfer açıklaması

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır’ın kardeşi ve menajeri Necdet Çakır, 61saat’e özel açıklamalarda bulundu.

“TARAFTAR DA AYAK UYDURDU”

Kadronun durumunu kıymetlendiren Necdet Çakır, “Bundan evvelki yıllarda heyecanlanıyorduk taraftar olarak bu gerilimi kaldırabilecek miyiz? diye. Taraftar da artık Abdullah Avcı’nın sistemine ayak uydurdu. Sakin kalıyor. Uğurcan esasen şampiyonluğa odaklandı her Trabzonspor futbolcusu gibi” dedi.

“AVRUPA’DA TEMSİL ETMEK İSTİYOR”

“Sezon sonu Uğurcan Çakır’a teklifler var mı?” sorusuna, “Teklif kademesi olarak bir durum yok lakin Uğurcan yalnızca şampiyonluğa odaklı, âlâ oynamaya odaklandı. Kendisini yeterli olduğu vakit Avrupa’daki insaların kendisini isteyeceğini biliyor. Birinci gaye Trabzonspor şampiyonluğu bu yüzden buna motive. Trabzonspor’u Avrupa’da temsil etmek çok istiyor. İnşallah bu hayaline kavuşur. Biz gurur duyuyoruz her zaman” formunda karşılık verdi.

“MAAŞ VE PARA BUNLAR DEĞERLİ DEĞİL”

Yeni kontrat görüşmeleri ile ilgili ise, “Trabzonspor her vakit alt yapısı bünyesinden çıkan oyunculara ne yapacağını biliyor. Bizde onlara insiyatifi bıraktık. Trabzonspor şampiyon olsun. Maaş ve para bunlar değerli değil. İnşallah şampiyon oluruz. Bunlar kıymetsiz şeyler” açıklamasını yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Uğurcan Çakır’ın menajerinden transfer açıklaması için yorumda bulun

    Uğurcan Çakır’ın menajerinden transfer açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Uğurcan Çakır’ın menajerinden transfer açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.