Ulusal atletimiz İbrahim Çolak dünya şampiyonu

Ulusal cimnastikçimiz İbrahim Çolak, Almanya’da düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Kupası’nda halka aletinde 14.733 puanla altın madalya kazandı.

Bakan Kasapoğlu’ndan tebrik bildirisi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Almanya’da düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Kupası’nda halka aletinde altın madalya kazanan İbrahim Çolak’ı yayımladığı bildiriyle tebrik etti.

Bakan Kasapoğlu, tebrik iletisinde şu tabirlere yer verdi:

“Almanya’nın Cottbus kentinde düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Kupası halka aleti finalinde 14.733 puanla altın madalya kazanan İbrahim Çolak’ı kutluyorum. Elde ettiği altın madalya ile bizleri bir defa daha gururlandıran İbrahim Çolak’ın muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum. Artistik Cimnastik Dünya Kupası’nda Ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere ülkem ve şahsım ismine teşekkür ediyorum.”

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ulusal atletimiz İbrahim Çolak dünya şampiyonu için yorumda bulun

    Ulusal atletimiz İbrahim Çolak dünya şampiyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ulusal atletimiz İbrahim Çolak dünya şampiyonu için ilk yorumu yapabilirsin.