Ünlülerden 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları… Ebru Şancı: Müptelanım kocacığım!

EBRU ŞANCI: MÜPTELANIM!

2015 yılında futbolcu Alparslan Öztürk ile evlenen Ebru Şancı Öztürk, evlilik yıl dönümünü bu kare ile kutladı:

8.yılımız kargaşa olur şimdiden kutlayayım… Müptelanım kocacığım bilesin!

ESRA DERMANCIBAŞI: BİR MASAL GİBİ, ŞİMDİ HER ŞEY GERİDE KALDI

“Maddi sorunlar, iş hayatında dibe vuruşlar, hastalıklar ilişkilerin sınandığı zamanlardır. Hayatın zorlu yolllarında, virajlarında birbirimizin ellerini hiç bırakmadık. Bizimki her geçen gün büyüyen bir aşk hikayesiydi. Yoklukta varlıkta, hastalıkta sağlıkta hep el ele, kalp kalbe geçen.”

“20 yılda flört duygumuzu hiç kaybetmedik biz. Elele, sarmaş dolaş Cunda, Midilli sahilindeki gezmelerimiz… Boğaz kıyısındaki restoranlarda gözgöze saatlerce sohbetlerimiz… Sevgililer Günü bahanesiyle farklı coğrafyalarda iki-üç günlük de olsa yaşadığımız romantik, neşeli mutlu anlar… Her Sevgiler Günü’nde yolladığın kıpkırmızı güllerin… Bir masal gibi şimdi hepsi geride kaldı. Ama aşkımız yaşıyor. Çünkü ruhlar da ölmez, aşklar da!

Rasim’im, sevdiğim adam; bu kırmızı gülleri Son Sevgililer Günü’nde yollamıştın bana. İlk kez güllerin ve sen yoksun yanımda. Tuhaf bir ruh hali içindeyim. Bir yandan böylesine güzel bir aşk için şükrediyorum, diğer yandan yüreğimdeki sızı, içimdeki derin boşlukla çaresiz bir özlemin rüzgarına kapılıp savruluyorum.

Aşkım, Tontişim’in, gözleriyle gülen, gözleriyle seven sevgilim, ruh eşim, hayattaki en iyi dostum, sırdaşım Seni Çok Seviyorum.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ünlülerden 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları… Ebru Şancı: Müptelanım kocacığım! için yorumda bulun

    Ünlülerden 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları… Ebru Şancı: Müptelanım kocacığım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ünlülerden 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları… Ebru Şancı: Müptelanım kocacığım! için ilk yorumu yapabilirsin.