Üstün Lig’i golleriyle sallayan Muleka’ya sürpriz talip

Kasımpaşa’nın Standard Liege’den kiralık olarak takımına kattığı Jackson Muleka, attığı gollerle Harika Lig’e damga vurdu.

15 GOLE KATKI SUNDU

Demokratik Kongolu futbolcu devre ortasında transfer olduğu Kasımpaşa’da 11 maçta 12 gol atıp 3 asist yaptı. Muleka’nın bu performansı başta Harika Lig devleri olmak üzere birçok Avrupa kulübünün de dikkatini çekti.

BİRÇOK KULÜP PEŞİNDE

Muhteşem Lig devlerinin yanı sıra Avrupa’dan da birçok kulüp Muleka’yı yakın takibe aldı.

GAYE 10 MİLYON EUROYA SATMAK

Fransa’dan Foot Mercato’da yer alan habere nazaran Lyon, Demokratik Kongolu yıldızı gündemine aldı. Lyon’un sportif yöneticisi Bruno Cheyrou’nun Türkiye ziyareti esnasında Jackson Muleka’yı da canlı izlediği ve olumlu rapor sunduğu belirtildi. Lyon’un Muleka’yı transfer etmek için teşebbüslere başladığı tabir edildi. Kasımpaşa’nın 3 milyon euroya satın alma opsiyonunu kullanacağı Muleka’yı en az 10 milyon euroya satmak istediği belirtiliyor.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Üstün Lig’i golleriyle sallayan Muleka’ya sürpriz talip için yorumda bulun

    Üstün Lig’i golleriyle sallayan Muleka’ya sürpriz talip için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Üstün Lig’i golleriyle sallayan Muleka’ya sürpriz talip için ilk yorumu yapabilirsin.