Uygunsuz fotoğraf paylaşınca Messi mahzuru bastı!

ENTERESAN ÖNLEM ALDI

Dönem başında Fransa’nın dev grubu Paris Saint Germain’e transfer olan Lionel Messi, özel hayatını riske atabilecek tehlikeye farklı bir biçimde önlem aldı

‘OLDUKÇA UTANIYORUM’

Arjantinli ünlü müzikçi Lali Esposito, İspanyol kanallarına verdiği bir röportajda Lionel Messi tarafından Instagram takip listesinden çıkarıldığını ve hayli utandığını söyledi.

YAKIN ARKADAŞLAR LİSTESİNE ALDI

Ünlü müzikçi, Lionel Messi’yi Instagram’da “yakın arkadaşlar” listesine aldığını ve herkese göstermediği fotoğrafları görmesine müsaade verdiğini söyledi.

‘LÜTFEN BENİ TAKİP ETMEMEZLİK YAPMA’

Lali Esposito, “Herkesle paylaşmak istemediğim şeyler oluyor. Mesela bazen saçma sapan latifeler paylaşıyorum. Kimi insanları rahatsız edebilecek şeyler oluyor. Bir gün arkadaşlarımla bir arada erotik bir fotoğraf paylaştım. Messi’nin de paylaşımı gördüğünü fark ettim. Tekrar denetim ettiğimde, Messi takipten çıkmıştı. Onu çok seviyorum ve maçlarını takip ediyorum. Lütfen beni takip etmemezlik yapma” dedi.

‘AİLE BABASI’

Bu tutumun akabinde Lionel Messi için toplumsal medyada, “Aile babası” yorumları yapıldı.

HERKES MİSLİ.COM’DA SEN NERDESİN?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Uygunsuz fotoğraf paylaşınca Messi mahzuru bastı! için yorumda bulun

    Uygunsuz fotoğraf paylaşınca Messi mahzuru bastı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Uygunsuz fotoğraf paylaşınca Messi mahzuru bastı! için ilk yorumu yapabilirsin.