VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi’nde LP Salo’yu ağırlıyor

VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi’nde dördüncü müsabakasına çıkacak. B Grubu’nda gayret eden sarı-siyahlılar Finlandiya grubu LP Salo’yu ağırlayacak. VakıfBank Spor Sarayı’ndaki çaba 19.00’da başlayacak.

Müsabaka ile ilgili konuşan VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, “Yedi gün içerisinde üç şiddetli maça çıkacağımız bir hafta geçiriyoruz. Cansu’nun bu periyottaki sakatlığı da işimizi daha da güçleştirdi, lakin ligde hem Cansu yerine oynayan pasörümüz Buket hem de tüm ekip arkadaşları şahane bir iş çıkarttı. Artık de çok hürmet duyduğumuz bir rakibe, LP Salo’ya karşı güçlü bir maça çıkacağız. Son derece genç bir kadro. Onlarda da en deneyimli oyuncuları sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek. Lakin buna karşın bizi sonuna kadar zorlayacaklardır. Dikkatli olmalı ve odaklanmalıyız” tabirlerini kullandı.

CEV Şampiyonlar Ligi’nde bu dönem çıktığı 3 müsabakayı da kazanan VakıfBank, LP Salo’ya karşı kümedeki birinci gayretinde rakibini set vermeden yenmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi’nde LP Salo’yu ağırlıyor için yorumda bulun

    VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi’nde LP Salo’yu ağırlıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak VakıfBank, CEV Şampiyonlar Ligi’nde LP Salo’yu ağırlıyor için ilk yorumu yapabilirsin.