Valdas Ivanauskas’tan A Ulusal Grup’ya övgü: “Teknik yöneticinizi kıskanıyorum”

UEFA Uluslar C Ligi maçında Türkiye’ye 2-0 mağlup olan Litvanya’nın Tekqnik Yöneticisi Valdas Ivanauskas, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısına katıldı. Galibiyet için Türkiye’yi tebrik ettiğini söyleyen Litvanya Teknik Yöneticisi Valdas Ivanauskas, “Türkiye’nin âlâ bir grubu var. Teknik Yöneticinizi kıskanıyorum, elinde kıymetli bir potansiyel var. Galibiyet için samimiyetle tebrik ediyorum. Türkiye’ye olan seyahatimizle ilgili tüm ayrıntıları anlatsam fecî bir deneyim olduğunun farkına varacaksınız. Buna karşın kadromuz güzel bir çaba gösterdi. Maça saatler kala buraya ulaştık ve maça çıkmak zorunda kaldık. Buna karşın kadro olarak elimizden gelenin en güzelini yaptık” dedi.

Maçın beklediklerqi üzere çok güç geçtiğini söyleyen Ivanauskas, “Türkiye, güçlü bir grup. Genel manada yeterli bir performans ortaya koyduk. Uygun savunma yapmamız gerektiğinin farkındaydık. Maç içinde bunu yapmaya çalıştık. Türkiye, diğer bir serinin kadrosu. Elimizden geleni yaptık ve buradan bu sonuçla ayrılıyoruz” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Valdas Ivanauskas’tan A Ulusal Grup’ya övgü: “Teknik yöneticinizi kıskanıyorum” için yorumda bulun

    Valdas Ivanauskas’tan A Ulusal Grup’ya övgü: “Teknik yöneticinizi kıskanıyorum” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Valdas Ivanauskas’tan A Ulusal Grup’ya övgü: “Teknik yöneticinizi kıskanıyorum” için ilk yorumu yapabilirsin.