Ve yılın transferi gerçekleşiyor! Erling Haaland sıhhat denetiminden geçti

Borussia Dortmund’un yıldız santraforu Erling Haaland konusunda flaş bir son dakika gelişmesi yaşandı. 21 yaşındaki golcü futbolcu, Avrupa futbolunun dev kulübüyle transfer görüşmelerinin akabinde sıhhat denetiminden geçti. İşte ayrıntılar…

28 GOL VE 8 ASİST ÜRETTİ

Transfer devri öncesinde ismi Real Madrid, Barcelona ve Manchester City ile anılan Erling Haaland bu dönem toplamda 29 karşılaşmada müddet aldı. 21 yaşındaki santrafor 28 gol atma başarısı gösterdi. Erling Haaland grup arkadaşlarına da 8 gol pası verdi.

KONTRATI 2024’TE BİTECEK
Avrupa futbolunun devleri tarafından transfer edilmek istenen Erling Haaland’ın Borussia Dortmund ile olan kontratı 30 Haziran 2024’te sona erecek. Norveçli futbolcunun yeni piyasa kıymeti 150 milyon euro olarak gösteriliyor.

MENAJERİ VEFAT ETMİŞTİ, ÖZGÜR KALMA BEDELİ SAVLARI

Erling Haaland’ın menajeri Mino Raiola geçtiğimiz hafta içerisinde vefat etti. Yıldız futbolcunun transferi için büyük bir kıymet arz eden bu gelişme sonrası Avrupa basınını son dakika savları ortaya atmıştı. Manchester City’nin Erling Haaland’ın kontratında bulunan 75 milyon euroluk hür kalma bedelini ödemek için harekete geçtiği belirtilmişti.

BRÜKSEL’DE SIHHAT DENETİMİNDEN GEÇTİ ARGÜMANI

Transfer durumu merak konusu olan Erling Haaland’la ilgili bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Norveçli santraforun Manchester City için Brüksel’de sıhhat denetiminden geçtiği öğrenildi. Foot Mercato’nun haberine nazaran; Erling Haaland, Belçika’da transfer görüşmelerine devam ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ve yılın transferi gerçekleşiyor! Erling Haaland sıhhat denetiminden geçti için yorumda bulun

    Ve yılın transferi gerçekleşiyor! Erling Haaland sıhhat denetiminden geçti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ve yılın transferi gerçekleşiyor! Erling Haaland sıhhat denetiminden geçti için ilk yorumu yapabilirsin.