Vildan Atasever-Mehmet Erdem’den müjdeli haber

Kıvanç Tatlıtuğ ve tarz danışmanı eşi Başak Dizer’in akabinde bir bebek muştusu de oyuncu Vildan Atasever (40) ile müzikçi Mehmet Fazilet (43) çiftinden geldi.

Bu yaz Bodrum tatilinde objektiflere yakalanarak aşkları belgelenen, geçtiğimiz eylül ayında aile ortasında sade bir merasimle evlenen ikilinin, bebek bekledikleri öğrenildi.

Takvim gazetesinden Doğan Savaş’ın haberine nazaran; Atasever ve Fazilet, geçtiğimiz günlerde hastanenin yolunu tuttu. Gebe olduğunu öğrenen oyuncu ve müzisyen esi memnunluktan havalara uçtu.

NAZARDAN KORKUYOR

Ünlü çiftin, şimdi dört haftalık gebe olan Vildan Atasever’in nazar korkusu sebebiyle bu haberi şimdilik yalnızca aileleriyle paylaştığı öğrenildi.

Öte yandan Vildan Atasever ve Mehmet Erdem’in evlenmeden evvel çocuk bekledikleri sav edilmiş, daha sonra bu dedikoduların temelsiz olduğu ortaya çıkmıştı.

O ARTIK VİLDAN ATASEVER FAZİLET

Vildan Atasever’in, Beşiktaş Belediyesi tarafından kıyılan nikahtan saatler sonra Instagram hesabını ‘Vildan Atasever Erdem” olarak değiştirmesi dikkat çekmişti.

Fazilet ve Atasever, “Aile içerisinde kutluyoruz Pandemiden ötürü arkadaş etrafımız katılamadı. Daha sonra onlarla da bir kutlama yapacağız” açıklamasını yapmıştı.

İkili, toplumsal medyadan birbirini takip etmeyerek alakalarının gün yüzüne çıkmaması için çabalasa da Bodrum’da birlikte görüntülenmekten kurtulamamıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Vildan Atasever-Mehmet Erdem’den müjdeli haber için yorumda bulun

    Vildan Atasever-Mehmet Erdem’den müjdeli haber için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vildan Atasever-Mehmet Erdem’den müjdeli haber için ilk yorumu yapabilirsin.