Vincenzo Montella: Çok yavaş oynadığımız bir maçtı

Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Yöneticisi Vincenzo Montella, “Kazanmayı öğrenebilmek için mağlup olabilmeyi de bilmek lazım” diyerek, “Biz bugün maça baktığımızda istediğimiz biçimde performansımızı yansıtamadık hiçbir formda. Zihinsel düşüş var, bu zihinsel düşüşü yenilgisi kabul ediyoruz. Nelerin üzerinde çalışmamız gerektiğini biliyoruz, nasıl gelişeceğimizi de biliyoruz. Bizim için tekrardan bir başlangıç noktası olması gerekiyor. Rakibi tebrik ediyoruz” diye konuştu.

İkinci yarı yapılan oyuncu değişikliklerine ait de değerlendirmelerde bulunan Montella, “Değişiklikleri yaptığımızda gruba güç katmak için yapıyoruz, düşünce çektiğimiz manasına gelmiyor. Çok yavaş oynadığımız bir maçtı, çok süratli hareket etmedik” biçiminde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Vincenzo Montella: Çok yavaş oynadığımız bir maçtı için yorumda bulun

    Vincenzo Montella: Çok yavaş oynadığımız bir maçtı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vincenzo Montella: Çok yavaş oynadığımız bir maçtı için ilk yorumu yapabilirsin.