Vitor Pereira için Everton tezi

 

Yeni dönemde Fenerbahçe’de vazifeye başlayan Portekizli teknik adam Vitor Pereira geçtiğimiz haftalarda sarı lacivertli takımdan ayrılmıştı. Pereira için sürpriz bir tez gündeme geldi.

Sky Sports’ta yer alan habere nazaran Rafael Benitez’i makus gidişatın akabinde gönderen Everton, Benitez’in yerine Roma’yı çalıştıran Jose Mourinho’yu getirmek istiyor. Lakin Mourinho Everton’ın teklifine sıcak bakmıyor.

Everton’ın gündeminde Pereira var
Everton’ın teknik yöneticilik arayışını sürdürürken gündeme gelen bir öbür isim ise Fenerbahçe’den ayrılan Vitor Pereira. Fenerbahçe’den Aralık ayında ayrılan Portekizli teknik adamın yolu Everton ile önümüzdeki günlerde kesişebilir. Bu dönem başında tekrar Fenerbahçe’nin başına geçen Pereira ligde 17 maçta 8 galibiyet 4 beraberlik ve 5 yenilgi alarak 28 puan toplamıştı. Son 9 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 yenilgi alınca Fenerbahçe’den gönderildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Vitor Pereira için Everton tezi için yorumda bulun

    Vitor Pereira için Everton tezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vitor Pereira için Everton tezi için ilk yorumu yapabilirsin.