Voleybol Erkek Ulusal Kadrolar Menajerliğine Onat Kurt getirildi

TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ yaptığı açıklamada, “Onat Kurt voleybolculuk mesleğinin akabinde voleybolun içinde kalarak uzun yıllar voleybola en üst seviye düzeylerde hizmet etmiş bir isim. 23 yıllık süreçte edindiği bilgi ve birikimini, menajerlik misyonunda de en güzel formda yansıtacağına ve grup olarak değerli başarılara imza atacağımıza inanıyorum.” sözlerini kullandı.

Erkek Ulusal Kadrolar Menajerlik vazifesine getirilen Onat Kurt ise şunları kaydetti:

“Bu vazifeye beni layık gören başta TVF Liderimiz Sayın Mehmet Akif Üstündağ olmak üzere tüm idare konseyine ve bana referans olan büyüklerime çok teşekkür ediyorum. Yıllar sonra kendi ülkeme hizmet edeceğim için çok gururlu ve memnunum. Erkek voleybolunda son devirde yakalanan çıkışın artarak devam etmesi için teknik takım ve oyuncularımızla elimizden gelenin en uygununu yapacağımıza inanıyorum.”

Onat Kurt, 9 yıllık etkin voleybolculuk mesleğinin akabinde, 3 yıl Fenerbahçe Spor Kulübü, 2 yıl Dinamo Moskova, 9 yıl Azerbaycan Voleybol Federasyonu, Azerbaycan Bayan Ulusal Kadrosu ve Azerrail Kulübü’nde çeşitli misyonlarda bulundu.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Voleybol Erkek Ulusal Kadrolar Menajerliğine Onat Kurt getirildi için yorumda bulun

    Voleybol Erkek Ulusal Kadrolar Menajerliğine Onat Kurt getirildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Voleybol Erkek Ulusal Kadrolar Menajerliğine Onat Kurt getirildi için ilk yorumu yapabilirsin.