‘Ya babamın sesini, yüzünü unutursam?’

Pazar akşamlarının en çok konuşulan dizisi Yargı’nın yeni kısım tanıtımında, seyirci Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Ceylin’in (Pınar Deniz) his yüklü konuşmalarına tanıklık ediyor.

BABASININ MEZARI BAŞINDA GÖZYAŞLARI
Art geriye yaşadığı kayıpların Ceylin’e verdiği yorgunluk, açık bir formda görülürken, babası Zafer’in kaybıyla ilgili hissettiklerini lisana getirmesi çaresizliğini gözler önüne seriyor.

“Hiç geçmeyecek değil mi? Ya sesini, yüzünü unutursam?” diyen ve babasının mezarının başında gözyaşlarına boğulan Ceylin’i bir saniye bile yalnız bırakmayan Ilgaz, sevdiği bayanın hüznü karşısında eziliyor.

Yargı’nın yıldızı Mehmet Yılmaz Ak:‘Pars antagonist biri!’Haberi Görüntüle

“BÖYLE BİR ŞEYE MÜSAADE VEREMEM”
Öte yandan Merdan ile Metin’in konuşması sırasında Metin, Ceylin ile Ilgaz’ın düşman olmaması için gerçeklerin ortaya çıkmasına müsaade vermeyeceğini vurguluyor. “Böyle bir şeye müsaade veremem” Metin’in planının ne olduğuna dair merak uyandırıyor.

OYUNCU TAKIMI
Yargı’nın takımında; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Hasret Çakar Yalçınkaya, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ayrılık sonrası birinci sözler!Pınar Deniz’den Yiğit Kirazcı açıklamasıHaberi Görüntüle

Ay İmal imzalı, Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni kısmıyla her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Ya babamın sesini, yüzünü unutursam?’ için yorumda bulun

    ‘Ya babamın sesini, yüzünü unutursam?’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Ya babamın sesini, yüzünü unutursam?’ için ilk yorumu yapabilirsin.