Yalancı final mi, bitiyor mu? Yalancı dizisi ne vakit bitiyor, neden final yapıyor?

Yalancı dizisinin 9. kısmı ekrana geliyor. Yayın gününde değişiklik yapılan dizinin final kararı aldığı öne sürülmüştü. Dizinin 10. kısımda ekrana veda edeceği öğrenildi. Pekala, Yalancı dizisi neden final yapılıyor?

YALANCI NEDEN BİTİYOR?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Yalancı dizisi 10. kısımda final yapacak. Dizi birinci olarak cuma akşamları seyirci le buluşuyordu. Yeni dizinin yayına girmesiyle Yalancının yayın günü salıya kaydırıldı. Dizinin reytingler nedeniyle final kararı aldığı düşünülüyor.

YALANCI DİZİSİ KONUSU

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Buyruk ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de oldukça vakittir hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Ortalarındaki çekim, onları evvel bir arada çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Günahsız bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

YALANCI OYUNCULARI

Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Buyruk Çubukçu, Hikayesi Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Tabiat Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin üzere isimler bulunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yalancı final mi, bitiyor mu? Yalancı dizisi ne vakit bitiyor, neden final yapıyor? için yorumda bulun

    Yalancı final mi, bitiyor mu? Yalancı dizisi ne vakit bitiyor, neden final yapıyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yalancı final mi, bitiyor mu? Yalancı dizisi ne vakit bitiyor, neden final yapıyor? için ilk yorumu yapabilirsin.