‘Yargı’ dizisine üç ayda 22 ödül

Her pazar akşamı tansiyonu ve heyecanı yüksek bir öyküyü seyirciyle buluşturan Yargı, kısa müddette izleyenlerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Birçok farklı kurum tarafından ödüllendirilerek başarılarına muvaffakiyet katmaya devam eden Yargı dizisi ve grubu, üç ayda 22 ödül kazandı.

En son Türkiye’nin en itibarlı üniversitelerinden Galatasaray Üniversitesi’nin 16 yıldır düzenlendiği GSÜ EN Ödül Töreni’nde ‘Yılın En Yeterli TV Dizisi’ mükafatına layık görülen imal, başrol oyuncusu Pınar Deniz’in de ‘Yılın En Uygun Bayan Dizi-Film Oyuncusu’ seçilmesiyle geceden iki mükafatla ayrıldı.

İşte Yargı’nın bugüne kadar aldığı mükafatlar…
İTÜ Toplumsal Medya Mükafatları: En Uygun Dizi (Yargı), En Düzgün Bayan Oyuncu (Pınar Deniz), En Güzel Erkek Oyuncu (Kaan Urgancıoğlu)
İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü Mavi Elma Mükafatları: Yılın Dizisi Mükafatı (Yargı)
Manisiz Hayat Vakfı Ödül Merasimi: En Yeterli TV Dizisi (Yargı), En Düzgün Bayan Oyuncu (Pınar Deniz), En Âlâ Erkek Oyuncu (Kaan Urgancıoğlu),
Türk Tıp Öğrencileri Birliği 9. Tıp Öğrencileri Sempozyumu Pandeminin Enleri Ödül Merasimi: Pandeminin En Uygun Dizi Çifti (Kaan Urgancıoğlu & Pınar Deniz), Pandeminin En Başarılı Dizi Senaristi (Sema Ergenekon)
Milletlerarası Kristal Mükafatları: Yılın En Uygun Dizisi (Yargı), Yılın Çifti (Kaan Urgancıoğlu & Pınar Deniz) Yılın En Düzgün İmal Şirketi (Ay Yapım)
2. Milletlerarası Tepe Mükafatları: Yılın En Âlâ Drama Dizisi (Yargı), Yılın En Güzel Bayan Oyuncusu (Pınar Deniz), Yılın En Düzgün Erkek Oyuncusu (Kaan Urgancıoğlu), Yılın En Uygun Direktörü (Ali Bilgin), Yılın En Düzgün Senaristi (Sema Ergenekon), Yılın En Düzgün Üretim Şirketi (Ay Yapım), Yılın En Güzel Erkek İmalcisi (Kerem Çatay),
IEEE ODTÜ Mükafatları 2022 // Yılın En Güzel Bayan Oyuncusu (Pınar Deniz)
Galatasaray Üniversitesi EN 2021 Ödül Merasimi: Yılın En Yeterli TV Dizisi (Yargı), Yılın En Güzel Bayan Dizi-Film Oyuncusu (Pınar Deniz)

Yeni kısımdan yürekleri burkan tanıtım‘Ya babamın sesini, yüzünü unutursam?’Haberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Yargı’ dizisine üç ayda 22 ödül için yorumda bulun

    ‘Yargı’ dizisine üç ayda 22 ödül için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Yargı’ dizisine üç ayda 22 ödül için ilk yorumu yapabilirsin.