‘Yargı’da Laçin’den büyük itiraf!

Yargı’nın yayınlanan yeni kısım tanıtımında; Ceylin, Niyazi’nin vefatından kendisini sorumlu tutuyor. Ilgaz ile Ceylin’in Niyazi’nin peşine düşmesi, Metin’i küplere bindiriyor. Ilgaz ve Metin ortasındaki tansiyon yükselirken, Pars’ın Niyazi’nin azmettiricisinin kim olduğuna dair başındaki soru işaretleri karşısında Neva’nın gerginliği gözden kaçmıyor.

Seda’nın, Laçin’e Yekta’nın her şeyi bildiğini söylemesi Laçin’i şoke ediyor. Derya’nın Pars’a imaları, ikilinin tıpkı belgede nasıl çalışacağına dair akıllarda soru işareti yaratıyor. Laçin’in, Ceylin ve Ilgaz’a Yekta’nın büyük sırrını vermesinin akabinde ikilinin bu kozla ne yapacağı ise yeni kısmın merak edilenleri ortasında yerini alıyor.

Yargı’nın takımında Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile bir arada Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Hasret Çakar Yalçınkaya, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı, yeni kısmıyla her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Yargı’da Laçin’den büyük itiraf! için yorumda bulun

    ‘Yargı’da Laçin’den büyük itiraf! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Yargı’da Laçin’den büyük itiraf! için ilk yorumu yapabilirsin.