‘Yargı’da nefeslerin tutulduğu bölüm! Ceylin tehlikede

Yargı’nın 8 Mayız Pazar akşamı yayınlanan kısmı, AB kategorisinde 8.71 reyting yüzde 23.23 izlenme hissesi ile, ABC1 kategorisinde 8.51 reyting yüzde 21.92 izlenme hissesi ile, Total kategoride ise 6.47 reyting yüzde 17.48 izlenme hissesi elde ederek tüm kategorilerde birinci oldu. #Yargı ile #Kader etiketleri kullanılarak binlerce tweet atılırken, beğeniyle takip edilen dizi pazar akşamına toplumsal medyada da damga vurdu.

SERDAR İÇİN YOLUN SONU MU GELDİ?

Ilgaz ve Ceylin’in boşanmaya karar verdikleri kısımda, ikilinin ayrılık konuşması izleyenlere duygusal dakikalar yaşattı. Zafer’in öldürüldüğü yerdeki kamera kayıtlarında Serdar’ın görülmesi ve Serdar’ın HTS kayıtlarının Zafer’in taşındığı tüm yerlerle eşleşmesi, onun üzerindeki kuşkuları giderek artırdı. Cezaevinden sonra ortadan kaybolan Serdar’ın yerleştirildiği otel Tuğçe, Parla ve Merve’nin yardımlarıyla bulunsa da Serdar çoktan otelden kaçırılmıştı. Yekta, Serdar’ı korkutmak için adliyeye getirdi. Yekta’nın üzerinde kurduğu baskıyla Serdar, Zafer’i kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Yekta, Serdar’ın itirafıyla bir arada onu apar topar adliyeden uzaklaştırmak istese de Pars’ın ikiliyi görmesi “Serdar için yolun sonu mu geldi?” sorusunu akıllara getirdi.

DEHŞETE DÜŞÜREN GERÇEK!

Ilgaz ve Derya’nın baktığı belgeyle ilgili gizem giderek arttı. Çağdaş’ı görmeye giden Ilgaz ve Ceylin, kısa müddet sonra Çağdaş’ın da hakim üzere zehirlenerek öldürülmesiyle dehşete düştü. Çağdaş’ın geçmişte yargılandığı cinayet olayındaki kurbanın ailesinden şüphelenen Ilgaz, o davada Çağdaş’ı savunan Ceylin’in de başına bir şey gelmesinden kaygı duydu.

KENDİNİ İNCİ OLARAK TANITAN BAYAN YEŞİM ÇIKTI!

Nefeslerin tutulduğu kısımda kendisini İnci olarak Ceylin’e tanıtan bayanın o davadaki kurbanın ablası Yeşim olduğunun anlaşıldığı anlarda tansiyon güzelce yükseldi. Ceylin’in, Yeşim’in yanında bıraktığı su şişesinden içip içmeyeceği nefes kesen dakikalara sebep oldu. Vakit atlamasının yaşandığı kısımda Ceylin’in suçlandığı cinayete dair ayrıntılar ise hala gizemini koruyor.

OYUNCU TAKIMI

Ay Üretim imzalı Yargı’nın takımında; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Hasret Çakar Yalçınkaya, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni kısmıyla her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Yargı’da nefeslerin tutulduğu bölüm! Ceylin tehlikede için yorumda bulun

    ‘Yargı’da nefeslerin tutulduğu bölüm! Ceylin tehlikede için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Yargı’da nefeslerin tutulduğu bölüm! Ceylin tehlikede için ilk yorumu yapabilirsin.