Yasak Elma oyuncuları tümü | Yasak Elma hangi gün, nerede çekiliyor? İşte, konusu

FOX ekranlarında yayın hayatını sürdüren Yasak Elma dizisinin yönetmenliğini  Ece Erdek Koçoğlu üstlenirken, senaryosu da Melis Civelek ile Zeynep Gür tarafından kaleme alınıyor. Dizi pazartesi akşamları yayımlanıyor. Başrollerinde de Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz bulunuyor.

YASAK ELMA OYUNCULARI

Oyuncuları ortasında; Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Ece Dizdar, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler, Bahityar Memili, Erdal Bilingen, Vildan Vatansever ve Kuzey Gezer üzere isimler yer alıyor.

YASAK ELMA KONUSU

Babasının ani mevti yüzünden buhrana giren Çağatay’ın Yıldız’la ortası hayli berbattır. Yıldız, kocasıyla ortasını düzeltmek için elinden geleni yapar.

Bu sırada yan yalıya genç, hoş ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım isimli ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir epey şımartmıştır. Yurt dışındaki eğitimini tamamlayan Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Kumru hayli hoş, çağdaş, pervasız ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimseye müdanası olmayan bir bayandır.
Yıldız daima sosyete ve moda mecmualarına kapak olan Kumru’yu kendine rol model olarak benimser.

Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Nadir ise patlama sonrası güzelleştikten sonra Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. Beraberlikleri bir müddet çok memnun ilerlese de, vakitle monotonlaşmaya başlar. Seçkin, Londra’da sıradan bir bayan olmaktan keyifli değildir. Uzun süren tartışmalar sonrası çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin vefatı sonrası Çağatay yaşadığı buhranın da tesiriyle işlerle ilgilenmemiş ve şirket makus duruma düşmüştür.
Nadir Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır.

Nadir İstanbul’daki hayatına süratli bir dönüş yaparken, Yıldız da Çağatay’ı yine kazanma telaşındadır.

YASAK ELMA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yasak Elma dizisi çekimleri için İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı kullanılıyor. İstanbul’un fark semtlerinde de çekiliyor. Çekimler Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu üzere farklı bölgelerde devam ediyor. Halit Argun’un ofisi olarak kullanılan bina ise Kuruçeşme kıyıda bulunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yasak Elma oyuncuları tümü | Yasak Elma hangi gün, nerede çekiliyor? İşte, konusu için yorumda bulun

    Yasak Elma oyuncuları tümü | Yasak Elma hangi gün, nerede çekiliyor? İşte, konusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yasak Elma oyuncuları tümü | Yasak Elma hangi gün, nerede çekiliyor? İşte, konusu için ilk yorumu yapabilirsin.