Yasemin Sakallıoğlu’nun ‘photoshop’ isyanı: Benim o denli bir ağzım burnum yok!

Komedyen ve oyuncu Yasemin Sakallıoğlu makyaj yaptırmak için hoşluk merkezinin yolunu tuttu. Makyaj sonrası çalışanlar Sakallıoğlu’ndan fotoğrafını kullanmak için müsaade istedi.

Fakat hoşluk merkezinin hesabında paylaşılan photoshop’lu fotoğraf ünlü oyuncuyu kızdırdı. Sakallıoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duruma isyan etti.

“REZİL EDECEĞİM”

Makyajın üzerine photoshop yapılmış karesini takipçileriyle paylaşan Yasemin Sakallıoğlu, reaksiyonunu şu sözlerle lisana getirdi:

“Bir yerlerde makyaj yaptırıyorum sonra diyorlar ki ‘Yasemin Hanım fotoğrafınızı çekip, paylaşabilir miyiz?’ E ben de kibar bir insan olduğum için ‘Tabii ki’ diyorum. Sonra bana photoshop uyguluyorlar. E insan sormaz mı? Siz yaptığınız makyaja bu kadar mı güvenmiyorsunuz? 2. soru madem photoshop yapacaksınız neden makyaj yapıyorsunuz? Bu kere insaflı davranıp hesabı paylaşmadım. Lakin olur da bana bir daha shop uygularsanız, bu kez hiç insaflı olmayıp bana bunu yapanları rezil edeceğim.”

“35 ŞAHSA BİRDEN BENZEMİŞİM”

Oyuncu, akabinde bir de görüntü yayınladı. Paylaşımında; “Bu biçimde kendinizi rezil ediyorsunuz. Gerçek ortada yani. Ben bu gerçeği her gün, 7/24 burada paylaşıyorum. O kim? Az evvelki kim? Kim o! Benim o denli bir ağzım burnum yok! Bakınca 35 şahsa birden benzemişim!” sözlerini kullandı.

“ÇOCUKKEN ÇOK ÇİRKİNDİM”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olan Sakallıoğlu, “Ben çok yakışıksız bir çocuktum” diyerek çocukluk yıllarından beri komik olmanın kendisi için kıymetli olduğunu anlatmıştı.

Ünlü isim, “Çocuğun berbatı olur mu?’ demeyin, ben öyleydim zira. Beşerler beni, ‘Aman ne tatlı bir çocuk’ diye sevmezdi. Ben de bundan ötürü daima taklit ve espri yapardım küçükken. İnsanlara da ‘Komik mi?’ diye sorup, onay alma muhtaçlığı duyardım” diye konuşmuştu.

DÜNYAEVİNE GİRDİ

Toplumsal medyada paylaştığı görüntülerle fenomen olduktan sonra oyunculuğa adım atan Yasemin Sakallıoğlu, uzun müddettir aşk yaşadığı Burak Yırtar ile mart ayında dünyaevine girmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yasemin Sakallıoğlu’nun ‘photoshop’ isyanı: Benim o denli bir ağzım burnum yok! için yorumda bulun

    Yasemin Sakallıoğlu’nun ‘photoshop’ isyanı: Benim o denli bir ağzım burnum yok! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yasemin Sakallıoğlu’nun ‘photoshop’ isyanı: Benim o denli bir ağzım burnum yok! için ilk yorumu yapabilirsin.