Yasmin Erbil’in ‘yasak aşk’ sessizliği!: Sonra konuşalım

Eski model Cansu Işık Çufalı, geçtiğimiz haftalarda toplumsal medya hesabından eşi Yusuf Yosi Özlevi’nin kendisini üç bayanla aldattığını öne sürmüştü. Çufalı, eşinin kendisini aldattığı bayanlardan birinin de Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil olduğunu argüman etmişti.

Yansısını toplumsal medyada lisana getiren Erbil, “İnsanları yapmadığı şeylerle bu türlü suçlayamazsınız. Adımı da lekelemeye çalışamazsınız. Latife mısınız siz? Ünlü olmak için insanlara iftira atmak 90’larda kalmadı mı? Reyting için yapmadığı yok esasen milletin” tabirlerini kullanmıştı.

HEM ÇUFALI’YA HEM ARTO’YA DAVA
Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine nazaran; Erbil, bu olayın üzerine geçtiğimiz günlerde Cansu Işık Çufalı’yı mahkemeye vermişti. Çufalı hakkında bir ay uzaklaştırma kararı aldıran Erbil, onunla birlikte katıldığı programın sunucusu Arto’ya da 200 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.

Yasmin Erbil dilekçesinde onurunun ayaklar altına alındığını sav etmiş, avukatı Şeyda Yıldırım da “Oyunculuğa yeni başlamış olan müvekkilin isminin bu formda iftiralarla anılması, geleceği için vahim sonuçlar yaratabilmektedir. Psikolojisi bozulmakta, kişilik hakları zedelenmekte, onuru ve namusu lekelenmeye çalışılmaktadır” demişti.

OBJEKTİFLERE TAKILDI
Tüm bunların akabinde 26 yaşındaki Yasmin Erbil, geçtiğimiz gün Yeniköy’de yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.

Basın mensupları tarafından Özlevi’nin eşi Çufalı’nın ortaya attığı iddialer Erbil’e hatırlatılsa da, hoş oyuncu sessiz kalmayı tercih ederek “Sonra konuşalım lütfen. Müzik dinliyorum, terliyim” biçiminde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yasmin Erbil’in ‘yasak aşk’ sessizliği!: Sonra konuşalım için yorumda bulun

    Yasmin Erbil’in ‘yasak aşk’ sessizliği!: Sonra konuşalım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yasmin Erbil’in ‘yasak aşk’ sessizliği!: Sonra konuşalım için ilk yorumu yapabilirsin.