yeedi vac hybrid incelemesi

Selim Öztürk

Robot süpürgeler konutlarda baş köşeye yerleşti. Dünya genelinde milyonlarca satan robot süpürgelere ilgi artarak devam ediyor. Kullanımları çok pratik. Meskenden çalışanların yahut konut paklığı hizmeti almak istemeyenlerin, evcil hayvan sahiplerinin yahut alerjik tepkileri olanların kurtarıcıları tekrar robot süpürgeler oluyor.

Yeedi de bu alanda tecrübeli olan ve geliştirdiği akıllı robot süpürgelerle dikkatleri üzerinde toplamayı başaran değerli bir marka. Merkezi Çin’in Silikon Vadisi olarak da bilinen Shenzen’de. 2019 yılında kurulmuş ve bu kısa müddette büyük işler yapabilmiş bir isim. Dünyanın muhakkak başlı noktalarında ismini duyuran yeedi, Türkiye’de de kullanıcılarına ulaşıyor.

yeedi vac hybrid, 2’si bir ortada tahlil sunuyor. Hem robot elektrikli süpürge hem de paspas atabilen yapısıyla ıslak ve kuru kirler dahil konutlarda kapsamlı bir paklığı mümkün kılıyor.

Eser, tıpkı vakitte yüksek düzeyde bir emiş gücüne sahip. Bu emiş gücü sayesinde geçtiği yerde kir namına hiçbir şey bırakmıyor.

Ayrıyeten vac hybrid’in öne çıkan bir öteki özelliği de halıları fark edebilmesi. Önündeki halıyı algıladığında paspaslamayı önlerken, emiş gücünü de artırma yoluna giderek faal bir paklık yapıyor.

Doğal bu paklığı yaparken konutunuzun her bir köşesini sizin üzere öğreniyor. yeedi uygulamasını fiyatsız olarak telefonunuza indirerek akıllı robot süpürgenize daha ayrıntılıca hükmedebiliyorsunuz.

Konutunuzun haritasını çıkarırken, gidilecek yerleri belirliyor ve siz özel bir ayar yapmadığınız sürece de ulaşabildiği her noktayı temizliyor. Dilersek de bu haritayı özelleştirebiliyoruz ve odaların yalnızca istenen kısımlarını temizleyebiliyoruz. Örneğin odanın bir noktasındaki kiri temizlemek istediğimizde vac hybrid’i direkt o kirli noktaya gönderip paklık yaptırabiliyoruz. Uygulama ile paklık için planlama yapabilirken, sanal hudut koyarak da robot süpürgeyi istemediğiniz bölgelere sokmama bahtınız var.

Google Asistan ve Amazon Alexa takviyesini de gerisine alan yeedi vac hybrid, 2600 mAh kapasiteli bataryasından gücünü alıyor ve 4 saatlik müddette tam şarj olabiliyor. Fakat 110 dakikayı bulan çalışma müddeti ile de beklentileri ziyadesiyle karşılıyor.

Bu robot süpürge epeyce sessiz çalışıyor ve meskeninizde işlerinizle ilgilenirken ya da TV seyrederken sesten rahatsız olmuyorsunuz. Birebir vakitte uygulama üzerinden yapacağınız minik bir ayarla süpürgenizi gece siz uykudayken de çalıştırabilirsiniz. Bu moddayken eser daha da bilinmeyen bir hale gelir. Hoparlörü ve ışığı kapatarak uykunuzu da bölmüyor.

yeedi vac hybrid’in mesken paklığını büsbütün yaptığına emin olmak için ise Daima Paklık ayarını açmanız gerekiyor. Bu sayede eserin şarjı da bitse, bataryası tam dolduğunda paklığa kaldığı yerden devam edip haritada girebildiği her yeri tam temizlemiş oluyor. Bataryasının bittiğini fark eden vac hybrid şarj istasyonuna kendi başına dönerken, batarya dolduğunda da yeniden sizin müdahale etmenize gerek kalmadan paklığını sürdürüyor.

Tek fırçası bulunan eserin vakum gücünü dilediğimiz üzere artırıp azaltabiliyoruz. Üstün Vakum Modu’na aldığımızda daha aktif bir paklık mümkün oluyor, lakin bu yüksek performans elbette pile daha fazla yük bindirdiğinden batarya ömrü daha süratli tükeniyor.

Bilhassa konutlarında hayvan dostlarıyla birlikte yaşayan biriyseniz ya da vakitten tasarruf etmek ve konut paklığına daha az vakit harcamak istiyorsanız robot süpürge alma vaktiniz çoktan gelmiş demektir. yeedi vac hybrid, odalardaki en ücra köşelere girip paklığını yaparken, gürültü çıkarmaması ve kolay kullanımıyla kullanıcılar için ülkü bir tahlil sunuyor.

Bu eseri kullanmaya başladıktan sonra çok daha fazla kendinize vakit ayırma bahtı elde edeceğinizden kısa müddette sizde alışkanlık haline geleceğini ve mesken hayatınızın kıymetli bir bileşeni olacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

yeedi’nin satışta olan tek modeli vac hybrid değil. Beklentilerinize ve bütçenize nazaran farklı modellerini de edinebilirsiniz. Evcil hayvanı olanlar için yeedi k650, ikisi bir ortada özellikleriyle yeedi vac max de kapsamlı bir tahlil sunuyor.

İlandır

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. yeedi vac hybrid incelemesi için yorumda bulun

    yeedi vac hybrid incelemesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak yeedi vac hybrid incelemesi için ilk yorumu yapabilirsin.