Yeni Malatyaspor’a tazminat şoku! Lokoki’ye 1 milyon euro

Yeni Malatyaspor’un 2021 Nisan’ında karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladığı Jody Lukoki’nin 1 milyon euro tazminat almaya hak kazandığı belirtildi.

Foot.cd’den Michel Tobo’nun haberine nazaran Jody Lukoki’nin Yeni Malatyaspor’la anlaşarak ayrılmadığını belirterek FIFA’nın Uyuşmazlık Tahlil Şurası’na başvurduğu ve davayı kazandığı aktarıldı. Lukoki’nin Yeni Malatyaspor’la dönemlik 800 bin euroya anlaştığı, Uyuşmazlık Tahlil Heyeti kararının akabinde ise 1 milyon euro tazminat almaya hak kazandığı söz edildi.

Muhteşem Lig’de geçen dönem yalnızca 329 dakika forma giyen Lukoki, sakatlıklardan kurtulamamış ve yeni dönem başlamadan Yeni Malatyaspor tarafından mukavelesi fesh edilmişti.

Yeni Malatyaspor ayrılığının akabinde Hollanda Ligi gruplarından Twente ile anlaşan Lukoki, yeni ekibiyle şimdi maça çıkamadı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Malatyaspor’a tazminat şoku! Lokoki’ye 1 milyon euro için yorumda bulun

    Yeni Malatyaspor’a tazminat şoku! Lokoki’ye 1 milyon euro için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Malatyaspor’a tazminat şoku! Lokoki’ye 1 milyon euro için ilk yorumu yapabilirsin.