Yenikapı’da Trabzonspor karnavalı! Şampiyonluk kutlamaları başladı

Spor Toto Harika Lig’de dönemin bitimine 3 hafta kala ipi göğüsleyen Trabzonspor’da taraftarlar şampiyonluğu büyük coşkuyla kutluyor.

Gurbetçi Gençler ile Trabzon Dernekler Federasyonu ve bünyesindeki sivil toplum kuruluşlarının iştirakiyle Yenikapı Aktiflik Alanı’nda toplanan bordo-mavili taraftarlar şampiyonluğu doyasıya kutluyor.

Sanatkarların da sahne aldığı Yenikapı Aktiflik Alanı’na formasını giyerek gelen 7’den 70’e Trabzonsporlular ortasında yurt dışından katılanlar, ailesi ile gelenler ve engelliler de yer aldı.

TRABZONSPORLU TARAFTARLARDAN SAĞDUYU DAVETİ

İstanbul Yenikapı’da şampiyonluğu kutlayan taraftarlar memnunluklarını lisana getirirken, bundan sonra Trabzonspor’dan daha sıklıkla şampiyonluk beklediklerini, bunun için artık önlerinin açık olduğunu söz ettiler.

Bordo mavi renklere gönül verenler, “Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray şampiyon olursa onlar da Trabzon’da kutlayabilir. Buyursunlar gelsinler. Hepimiz biriz, kardeşiz, biz ayrım yapmıyoruz” halinde konuştular.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yenikapı’da Trabzonspor karnavalı! Şampiyonluk kutlamaları başladı için yorumda bulun

    Yenikapı’da Trabzonspor karnavalı! Şampiyonluk kutlamaları başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yenikapı’da Trabzonspor karnavalı! Şampiyonluk kutlamaları başladı için ilk yorumu yapabilirsin.