‘Yıllık bakım, yıkama, yağlamadan çıktım!’

2019’da 50’nci sanat yılını kutlayan Erol Evgin, son günlerin tartışma konusu olan sahne kıyafetleri için harcanan yüksek paralar hakkında konuştu.

“YILDA BİRKAÇ TANE KOSTÜM YAPTIRIYORUM”

Meslektaşı Zuhal Olcay’ın “Bir kıyafeti en az 4-5 sefer giymeliyiz” kelamlarına dayanak veren Evgin, “Her programda kostüm değişmek bana ayıp geliyor, daha doğrusu uygun gelmiyor” dedi.

Ünlü müzikçi, “Yılda birkaç tane kostüm yaptırıyorum. Onları bir yıl giyiyorum. Bir gardırobum var, orada anı olarak saklıyorum” sözlerini kullandı.

“GENÇLER GÜNLÜK KIYAFETLE SAHNEYE ÇIKIYOR”

Genç müzikçilerin sahnelerinde tercih ettikleri kıyafetleri de pahalandıran 74 yaşındaki usta sanatçı, bu hususta dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

“Gençler günlük kıyafetleriyle sahneye çıkıyor. Onlara imreniyorum lakin ben onu yapamıyorum. Bizim kuşak kostüm konusunda biraz daha farklı düşünüyor. Seyirciye hürmet, biz daha farklı bakıyoruz.”

Erol Evgin, basın mensuplarının hastaneye neden geldiğini sorması üzerine, “Yıllık bakım, yıkama, yağlamadan çıktım” diyerek, esprili bir cevap verdi.

EROL EVGİN’İN BÜYÜK ACISI!

Erol Evgin, geçtiğimiz ağustos ayında ağabeyi Atilla Evgin’in hayatını kaybettiğini toplumsal medya hesabından duyurmuştu. Emel Sayın, Mehmet Ali Erbil, Ceylan Ertem, Pınar Altuğ ve pek çok ünlü isim, sanatkara başsağlığı dileklerinde bulunmuştu.

Ünlü sanatçı, ağabeyiyle çekilen bir fotoğrafına; “Sevgili Ağabeyim Atilla Evgin’i sonsuzluğa uğurladık. Yeri cennet olsun. Büyük acımı paylaşan tüm dostlarıma teşekkür ederim” notunu yazmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ‘Yıllık bakım, yıkama, yağlamadan çıktım!’ için yorumda bulun

    ‘Yıllık bakım, yıkama, yağlamadan çıktım!’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Yıllık bakım, yıkama, yağlamadan çıktım!’ için ilk yorumu yapabilirsin.