‘Yılmaz Vural ofsayta düştü!’

Yılmaz Vural, iki güzelle Cihangir’de bir yerde eğlenmeye geldi. İsmet ve Sinem isminde iki eşi olan, evli ve üç çocuk babası 69 yaşındaki Vural, alkolün de tesiriyle içeride esmer güzellerle samimiyeti ilerletti.

30 YAŞ FARK!
Ünlü teknik yönetici, yer çıkışı yanındaki hoşlara çiçekçilerden gül aldı. Aldığı gülü kendisinden yaklaşık 30 yaş küçük olan arkadaşına veren Vural, epeyce rahat tutumlar sergiledi.

200 TL BAHŞİŞ!
Kameralara aldırış etmeden, hoşları aracına alan Vural, çiçekçilere de 200 TL bahşiş verdi. Yılmaz Vural’ın iki esmer hoş ile sabahın birinci ışıklarına kadar eğlenmesi, etraftakiler tarafından, “Yılmaz Hoca ofsayta düştü” halinde yorumlandı.

“İKİ EŞİM VAR”
Yılmaz Vural, geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda, “İki eşim var. Biri Almanya’da, oburu İstanbul’da. Çok düzgün bayanlar. Onlara kıyamadım, ikisinden de vazgeçemedim. İki eşimi de çok seviyorum. Birbirlerini hiç kıskanmazlar, âlâ geçinirler. Birlikte çok hoş yaşıyoruz” demişti.

Deneyimli antrenör, 2018’de CNN TÜRK’te yayınlanan ‘40’ programında ise “İki bireye birden aşık olunur mu? Hala iki eşiniz var mı?” sorusuna, “Bu durumu oburu yapsa, ona kızarım. ‘Ne yapıyorsun? Yanlış iş… İnsan iki bayanla olur mu? Bu onlara saygısızlık’ üzere bir sürü aksilikler söylenir, olumlu bir tarafı yok. Lakin hayatta başınıza o denli şeyler geliyor ki, kimi şeylerden vazgeçmeniz mümkün olmuyor. Yani çok güzel bir şey mi, değil. Lakin bu türlü bir durum var maalesef. Bu dünyanın en sıkıntı şeyi” karşılığını vermişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Yılmaz Vural ofsayta düştü!’ için yorumda bulun

    ‘Yılmaz Vural ofsayta düştü!’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Yılmaz Vural ofsayta düştü!’ için ilk yorumu yapabilirsin.