Yunus Emre Özden: Adayı yakacaktık!

 Son olarak Survivor 2022 All Star’da yarışan Yunus Emre Özden; Nagihan, Yasin ve Gökhan ile eleme heyecanı yaşamış, halk oylamasında en düşük SMS’i alarak adaya veda etmişti. Yunus Emre’nin adadan elendiğini öğrenen Yasin ise arkadaşına sarılarak gözyaşı dökmüştü. Adadaki en yakın arkadaşına veda etmekte zorlanan Yasin, Yunus Emre’ye uzun müddet sarılarak ağlamıştı.

Survivor All Star yarışından elenerek yurda dönen Yunus Emre Özden evvelki gece Yeniköy’de bir yerden çıkarken görüntülendi. Sevgilisi Beria Gözen ve reklam sinemasında oynadığı şampuan markasının sahibi Fatih Bayram Karabulut’la gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özden, Survivor’da yaşadıklarını anlattı.

“PARA CEZASINI ÖĞRENİNCE VAZGEÇTİK”

“Bir sabah uyandım, Yasin Obuz beni kameraların dışına çağırdı. Ne olduğunu sorduğumda ‘Kanka adayı yakacağız benimle misin?’ diye sordu. Ben de seninleyim dedim. Çok büyük para cezası ödeyeceğimizi öğrenince vazgeçtik” diye konuştu.

Beriza Gözen’le üç yıldır birlikte olduğunu ve her şeyin hoş gittiğini söyleyen Yunus Emre Özden, bir müzik çıkaracağını da sevenlerine müjdeledi.

Öte yandan Yunus Emre Özden’in, kız arkadaşı Beria Gözen’e şiddet uyguladığı sav edildi. Gözen, hastane odasından çektiği kareyi paylaştı.

“KADINA GÜCÜ YETEN ACİZLER”

Toplumsal medya hesabından açıklama yapan Gözen, “Kadına gücü yeten erkekler, acizler… Düzgün görünüp numara yaparlar. İstedikleri olmayınca şiddet! Her türlüsüne lanet olsun” tabirlerini kullandı.

Yaptığı paylaşımlarla isim vermeden eski sevgilisi tarafından darp edildiğini lisana getiren Gözen, “Vefa çok öteki bir şey. Bir şeyler nizama girsin diye sabretmek yetmiyor. İşlerine gelmeyince tehdit ederler, döverler. Bayanız lakin bir bayan üzere anlayamayız! Delikanlı adam bayan dövüp sonra çamur atmaz. Herkes kendi vicdanını yaşar” açıklamasını yaptı.

“UYKULARDAN SIÇRAYARAK UYANIYORUM”

“En kolayı ailesi şahit duruma. Uykulardan sıçrayarak uyanıyorum. Allah ıslah etsin, benden uzak etsin. Yapılan yanlışlar beni yordu. Davamdan vazgeçmeyeceğim. Bir insanın hayatı oyuncak değil. Yak, yık, otur, seyret asla değil.”

“KUŞ ETİ YEMEYE ALIŞANLAR…”

Bu paylaşımların akabinde sessizliğini koruyan Yunus Emre Özden’den “Kuş eti yemeye alışanların, kaplana dişi geçmez!” formunda paylaşım geldi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yunus Emre Özden: Adayı yakacaktık! için yorumda bulun

    Yunus Emre Özden: Adayı yakacaktık! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yunus Emre Özden: Adayı yakacaktık! için ilk yorumu yapabilirsin.