Yusuf Yazıcı iddiası! ‘Trabzonspor’a geri dönebilir’

Rusya’nın UEFA ve FIFA tarafından tüm tertiplerden men edilmesinin akabinde pek çok oyuncu ülkeyi terk etmeye hazırlanıyor. Bu oyunculardan birisi de Yusuf Yazıcı.

Karadeniz Gazetesi’nin haberine nazaran; Yusuf’un satın alma hakkının CSKA Moskova’da olmasına karşın Trabzonspor ’un kulübü Lille ile temas kurduğu ve 25 yaşındaki eski futbolcusu ile ilgili bilgi aldığı bildirildi.

Satın alma opsiyonu ile dönebilir

Fransız takımı Trabzonspor’a verdiği yanıtta kararı Yusuf Yazıcı’ya bıraktığını söyledi. Şayet Yusuf Rusya’dan ayrılmak isterse anlayışla karşılanacağı iletildi. Lille’e dönüşünün ardınan şayet yeni bir süreç oluşursa Trabzonspor’a satın alma opsiyonu ile kiralanması konusunda görüşmelere başlanabileceği belirtildi.

Yusuf’un Lille performansı

2019-2020 dönemi yaz transfer periyodunda 17.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Lille’e transfer olan Yusuf Yazıcı, Fransız temsilcisinde 89 maçta 16 gol ile 10 asist yaptı ve 26 gole katkı sundu.

CSKA’ya kiralandı

Dönem öncesi 350 bin Euro kiralama bedeli ile CSKA Moskova’nın yolunu tutan Yusuf 2 müsabakada 1 gol, 2 asist yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yusuf Yazıcı iddiası! ‘Trabzonspor’a geri dönebilir’ için yorumda bulun

    Yusuf Yazıcı iddiası! ‘Trabzonspor’a geri dönebilir’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yusuf Yazıcı iddiası! ‘Trabzonspor’a geri dönebilir’ için ilk yorumu yapabilirsin.