Zeki Müren’in hayatı sinema oluyor! Mustafa Uslu tüm ayrıntıları anlattı

Sinemada Tarkan’ın oynamasını çok istediklerini lisana getiren Uslu, sanatçı ve menajeri ile görüştüklerini, Tarkan’ın Zeki Müren’e bir sinema yapılmasından ötürü çok heyecanlı olduğunu, bahis hakkında düşündüğünü lakin bir müddet sonra projede olamayacağını üzülerek söylediğini lisana getirdi.

Hasret Hanım’la ikinci buluşmalarında, eşi ve yanlarında oyuncu adayı bir beyefendi ile geldiklerinden bahseden Uslu, oyuncu adayından ‘Beklenen Şakı’yı’ söylemesini istediğini, adayın herkesi avucunun içine alıp etkilemesinden sonra ise kendilerinde projeye başlamak için tekrar güç bulduklarından bahsetti.

“BÜTÜN TÜRKİYE ONU TANIYACAK”
Timuçin Güner’in “Bildiğimiz bir isim mi bu, yoksa birinci kere izleyeceğimiz bir isim mi?” sorusuna ünlü üretimci, “Aslında bir sahne sanatkarı lakin çok bildiğiniz bir isim değil. İnşallah bu sinemayla birlikte bütün Türkiye onu tanıyacak” yanıtını verdi.

Birinci fragmanın Zeki Müren’in doğum günü olan 6 Aralık’da yayınlanacağını söyleyen Uslu, birebir vakitte sinemada, Zeki Müren’in hayatından kıymetli kesitlerin de olacağı bilgisini paylaştı.

“IŞIKLARIMIZ HİÇ SÖNMESİN”
Zeki Müren’in ömrünün son anlarına da değinen Uslu, “Bodrum’da konutundan çıkarken, köpeği Uğur ayaklarının altına yatmış ve ‘gitme’ diye paçasından tutmuş. Bunun üzerine yardımcısı da onunla birlikte gitmek istemiş. Zeki Müren, yardımcısına ‘Işıklarımız hiç sönmesin, daima yansın’ diyerek, son kere konutuna bakmış ve ayrılmış” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zeki Müren’in hayatı sinema oluyor! Mustafa Uslu tüm ayrıntıları anlattı için yorumda bulun

    Zeki Müren’in hayatı sinema oluyor! Mustafa Uslu tüm ayrıntıları anlattı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zeki Müren’in hayatı sinema oluyor! Mustafa Uslu tüm ayrıntıları anlattı için ilk yorumu yapabilirsin.