Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi ne vakit saat kaçta hangi kanalda? İşte çeyrek finale yükselen gruplar…

Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne vakit saat kaçta sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Son 16 çeşidi maçlarının tamamlanmasının akabinde çeyrek finale ismini yazdıran ekipler muhakkak oldu. Gaziantep FK, Fatih Karagümrük, Kayserispor, Sivasspor, Antalyaspor, Trabzonspor , Alanyaspor ve Beşiktaş ismini çeyrek finale yazdıran kadrolar oldu. Pekala Ziraat Türkiye kupası çeyrek final kura çekimi ne vakit saat kaçta hangi kanalda?

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL KURA ÇEKİMİ NE VAKİT SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi bugün saat 14:30’da yapılacak. A Spor ekranından naklen ve canlı olarak izlenebilecek olan kura çekilişinin akabinde grupların çeyrek finaldeki rakipleri belirli olacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL MAÇLARI NE VAKİT?

Çeyrek final karşılaşmaları 1, 2 ve 3 Mart’ta, Yarı Final 1. maçları 19, 20 yahut 21 Nisan, Yarı Final 2. maçları ise 10, 11 yahut 12 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası’nda dönem başında yapılan düzenleme gereği, çift maç metoduna nazaran oynanacak Yarı Final karşılaşmalarında deplasman golü kuralı uygulanmayacak.

SERİ BAŞI OLAN VE OLMAYAN GRUPLAR

Beşiktaş, Trabzonspor, Sivasspor, Alanyaspor seri başı olan ekipler olurken Fatih Karagümrük, Gaziantep FK, Antalyaspor, Kayserispor seri başı olmayan ekipler olarak kuraya girecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi ne vakit saat kaçta hangi kanalda? İşte çeyrek finale yükselen gruplar… için yorumda bulun

    Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi ne vakit saat kaçta hangi kanalda? İşte çeyrek finale yükselen gruplar… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final kura çekimi ne vakit saat kaçta hangi kanalda? İşte çeyrek finale yükselen gruplar… için ilk yorumu yapabilirsin.