Zouma olayı büyüyor! Ekibi arkadaşları kazan kaldırdı

İngiltere Premier Ligi’nde West Ham United forması giyen Kurt Zouma’nın geçtiğimiz günlerde konutundaki kediye şiddet uygulaması ve bu imajların de toplumsal medyaya düşmesi sonrası işler karışmıştı. Zouma’nın hareketi sonrası hayvan hakları dernekleri harekete geçmiş, kamuoyunda Fransız stoper büyük reaksiyonla karşılaşmıştı. İki kedisi elinden alınan, Adidas’la olan sponsorluk mutabakatı iptal edilen Zouma, kulübünde de isyana sebep oldu.

Antonio’nun bile 100 bin pound…

Daily Mail Gazetesi’nin haberine nazaran West Ham, oyuncusuna iki haftalık maaşına denk gelen 250 bin Pound ceza katıca, dönem başında yaklaşık 33 milyon Pound’a Chelsea’den alınan Zouma’nın, bir anda kadronun en çok para kazanan oyuncusu olduğu ortaya çıktı. İngiliz grubunun yıldızlarından Michail Antonio’nun yeni kontratındaki haftalığı 100 bin Pound olurken, bunun da altında kazanan Declan Rice ve Tomas Soucek üzere birinci 11’in kilit isimlerinin duruma reaksiyon gösterdiği öğrenildi. Oyuncuların kimilerinin, idarenin kapısını çalarak artırım talebinde bulundukları tez edildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Zouma olayı büyüyor! Ekibi arkadaşları kazan kaldırdı için yorumda bulun

    Zouma olayı büyüyor! Ekibi arkadaşları kazan kaldırdı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zouma olayı büyüyor! Ekibi arkadaşları kazan kaldırdı için ilk yorumu yapabilirsin.